REGENERACE A DETOXIKACE

19.02.2013 19:03

ZÁSADITÁ OŠETŘENÍ OBLIČEJE A TĚLA

Zásadité masáže a procedury pomáhají s odkyselením organismu a odplavováním škodlivin a usazenin z těla a zároveň dochází k samopromaštění pleti. Speciálně připravená koupelová sůl "MeineBase", která využívá schopností a účinků drahých kamenů, jako jsou Achát, Karneol, Citrín, Chrysopras, Onyx, Křišťál, Safír, Chalcedon, které jsou v soli jemně rozemlety. Tím působí velmi příznivě nejen na pleť, ale i na celkouvou psychiku, zklidňuje, harmonizuje a pomáhá s odkyselením organismu. 

ZÁSADITÉ OŠETŘENÍ OBLIČEJE

ZÁSADITÝ PEELING OBLIČEJE A DEKOLTU A ZÁSADITÁ VLIESOVÁ MASKA

60min, používá se zásadito-minerální sůl s drahými kameny "MeineBase", minerální bioolej, vliesová maska. Toto ošetření zbavuje pokožku usazených odpadních láte - detoxikační účinek, podporuje přirozené vylučování kyselin a jiných škodlivých látek přes mazové a potní žlázy a způsobuje příjemné samopromaštění pleti. Toto ošetření má nejen čistící a oživující účinek, ale pleť je po něm hladší a sametovější. Doporučuje se při akné, alergiích, ale i pro regeneraci a hydrataci.

Cena: 580,- Kč/60min

ZÁSADITÝ KARTÁČOVÁNÍ CELÉHO TĚLA VČETNĚ PEELINGU A ZÁBALU

Pro zvýšení účinku této procedůry doporučujeme hodinovou relaxaci v BodyShapu v našem spolupracujícím rekondičním studiu.

Cena: 950,- Kč/90min